تفاهم نامه همکاری با آکادمی بهپرس

این تفاهم نامه بین وب سایت بهپرس به عنوان کارفرما و تارنمای آموزش غیرحضوری که به اختصار از این پس «بهپرس» نامیده می شود و تمام افراد حقیقی به عنوان مدرس دوره که به اختصار «مدرس»  نامیده می شود، به صورت الکترونیکی منعقد می گردد و براساس قوانین فعالیت کسب و کارهای اینترنتی کشور، پذیرش این تفاهم نامه در حکم امضا و پذیرش مفاد تفاهم نامه از سوی طرفین دارای رسمیت قانونی بوده و به شرح ذیل می باشد:

تعهدات مدرسین:

 

1- مدرس قبل از شروع فعالیت در بهپرس می بایست در وب سایت ثبت نام کند.

2- مدرس باید اطلاعات هویتی و شناسایی خود را به صورت کاملا صحیح و منطبق بر مدارک شناسایی ارسالی تکمیل کند.

3- مدرس باید نسبت به آموزشی که قصد ارائه آن را دارد تسلط و تجربه کافی داشته باشد.

4- تمامی ویدیوهای آموزشی باید براساس ضوابط تهیه ویدیوهای آموزشی آکادمی بهپرس آماده گردد.

5- ویدیوهای آموزشی باید از کیفیت مطلوبی از لحاظ تصویر، صدا، بیان، سطح آموزش و … برخوردار باشد.

6- تمامی آموزش هایی که مدرس انحصارا در اختیار بهپرس قرار می دهد و مخصوص سایت بهپرس تهیه شده باشد، مدرس نمی‌تواند آن را در اختیار دیگران قرار دهد.

7- در مواردی که آموزش قبل از ارائه در وبسایت بهپرس در وبسایتهای دیگر موجود باشد، مدرس باید به اطلاع بهپرس برساند. ویدیوهایی که قبل از آغاز همکاری با بهپرس، در وبسایتهای دیگر ارائه شده است، درصد مشارکت کمتری نسبت به ویدئوهای مختص بهپرس خواهند داشت. اگر در این مورد کتمان صورت گیرد ضرر های ناشی از آن متوجه مدرس محترم میباشد .

8- فروش و بازاریابی ویدیوهای آموزشی تهیه شده در انحصار بهپرس می باشد و مدرس درصدی از فروش آن را دریافت خواهد کرد.

9- استفاده از هرگونه تبلیغات به هر نحوی در ویدیوهای آموزشی توسط مدرس ممنوع می باشد.

10- در صورت وجود هرگونه نقص و ایرادی در فایل های آموزشی، مدرس می باست نسبت به رفع نقص اقدام نماید، در غیر این صورت آموزش های ناقص منتشر نخواهد شد.

11- مدرس نسبت به محتوای آموزش داده شده مسئول می باشد.

12- هرگونه توهین به شخصیت ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و هرگونه جهت دهی دینی و سیاسی مغایر با شرع و قوانین جمهوری اسلامی ایران در ویدیوهای آموزشی ممنوع می باشد.

13- مسئولیت متن و محتوای آموزش ها و هرگونه جهت دهی منفی به عهده مدرس محترم می باشد و در صورت اطلاع بهپرس از جهت دهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و یا ثبت نظر دانشجویان و بررسی بهپرس، ارتباط با مدرس تعلیق و در صورت داشتن شاکی خصوصی، مسئولیت پاسخگویی قضایی به صورت کامل به عهده مدرس می باشد و وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

14- نام بردن و اظهار نظر کردن در مورد هرگونه شخصیت و نهاد دولتی و غیردولتی که منجر به ثبت شکایت برای مدرس یا بهپرس شود، به عهده مدرس دوره می باشد.

15- در صورتی که مدرس برای تهیه آموزشی نیاز به استفاده از تصویر خودش را برای برقراری ارتباط موثرتر با مخاطب داشته باشد، لزوما باید پوشش مناسب و در مکان مناسب اقدام به تهیه ویدیو نماید.

16- در صورت انصراف مدرس از همکاری با بهپرس، هیچ حقی نسبت به دوره های آموزشی تهیه کرده ندارد و تمام حقوق معنوی و مادی آن در اختیار بهپرس خواهد بود.

تعهدات بهپرس:

 1- بهپرس موظف است در حفظ و صیانت از فایل های آموزشی مدرس تلاش لازم را داشته باشد.

2- بهپرس موظف است بستر مناسب جهت استفاده بهینه مدرس از تارنما را ایجاد کند.

3- بهپرس موظف است فروش مجموعه های آموزشی را فقط از طریق تارنمای ایجاد شده انجام دهد و مدرس را از فروش منتفع کند.

4- بهپرس موظف است مبلغ بازاریابی از فروش محصول را کسر و مابقی را در زمان تعیین شده با مدرس تسویه حساب کند.

5- بهپرس موظف است دوره های آموزشی را به مخاطبین خود اطلاع رسانی کند و اطلاعات لازم و جامع در خصوص دوره را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

6- بهپرس موظف می شود در راستای رسالت خود، از حقوق مدرس و دانش پذیران حمایت لازم را انجام دهد.

7- بهپرس در قیمت گذاری و تعیین درصد همکاری و بازاریابی مختار بوده و می تواند براساس شرایط مختلف(تخفیفات، روند پیشبرد فروش، میزان فروش محتوا) و سیاست های فروش و بازاریابی آن را کاهش یا افزایش دهد.

8-میزان درصد فروش برای مدرسان محترم از 50 تا 70 درصد متغیر می‌باشد که بستگی به تجربیات مدرس، میزان فروش دوره و تصمیم گیری‌های وبسایت بهپرس دارد. البته تمامی مدرسان در سه ماه اول همکاری با بهپرس حداقل 60 و حداکثر 70 درصد در مبلغ فروش سهیم اند.

9- بهپرس می تواند به منظور معرفی یک مدرس و مطرح نمودن آن و وبسایت بهپرس و همچنین سیاست های فروش، برخی از آموزشها را بصورت رایگان منتشر کند.

10- بهپرس موظف است همواره نسبت به توسعه خدمات و بهبود تارنمای ایجاد شده پیش قدم باشد و پذیرای نظرات و انتقادات سازنده مدرس باشد.

11- بهپرس می تواند برای بهبود کیفیت آموزشی و خدمات تارنما، از سیاست های تشویقی و تنبیهی لازم با اطلاع رسانی قبلی استفاده نماید.

12-  همکاری با بهپرس به معنای استخدام در آکادمی بهپرس نمیباشد .

13- سیاست بهپرس عدم تغییر محتوای دوره ها است اما در صورت لزوم حق هرگونه تغییر و ویرایش در نوع و محتوای دوره آموزشی از طریق بهپرس بلامانع است.

14- در صورت تشخیص بر مناسب نبودن دوره آموزشی از ابعاد مختلف، بهپرس می تواند آنرا حذف نماید

  تمامی مفاد تفاهم نامه را مطالعه کردم و با انتخاب این گزینه به عنوان تفاهم نامه رسمی بین خودم و بهپرس به رسمیت می شناسم و با مفاد تفاهم نامه و قوانین همکاری موافقت می‌کنم.